Collage 2017 11 28 20 18 46Z pondělí 27. 11. na úterý 28. 11. jsme s dětmi, které navštěvují dramatický kroužek, trávili noc ve škole. Hlavním tématem byl strach, strašidla… a Polednice.

Žáci si povídali o svém strachu a obavách, ztvárňovali nejrůznější strašidla prostřednictvím stínohry, se kterou se setkali v dramaťáku poprvé. Dále zkoušeli strašidla ztvárnit pouze zvuky, pouze pohybem…zkoušeli si vytvořit strašidlo s co největším počtem rukou, hlav…

Collage 2017 11 28 20 27 50Odreagovali jsme se hrou na schovávanou venku v okolí školy a celý večer jsme zakončili bližším seznámením s jedním velmi starým a pro někoho známým, pro někoho neznámým strašidlem – Polednicí.

Touto nocí jsme tak otevřeli velké téma, kterému se na dramatickém kroužku budeme dále věnovat.

                                                            Lucie Vávřeová